Žurnalų gamyba

Siūlome žurnalų spausdinimo paslaugas, kurios apima ir maketavimą, ir gamybą, ir platinimą. Mūsų tikslas, kad klientui netektų dėl nieko rūpintis, tad žurnalų spausdinimas tiesiai iš spaustuvės keliaus pas klientus. Žurnalas – toks gaminys, kuris gali būti labai įvairus ir viskas priklauso nuo kiekvieno kliento poreikių.

 

Gaukite pasiūlymą žurnalų gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Plačiau apie žurnalų gamybą

Tai gali būti informacinis-reklaminis žurnalas, kuris pateikia vartotojui naudingą informaciją ir tuo pačiu supažindina su prekės ženklu. Tai gali būti apie akcijas ir nuolaidas pranešantis žurnalas, kuris skirtas parodyti visuomenei, kad šiuo metu įsigyti konkretų gaminį yra geriausias laikas. Tinkamai paruošta spauda, kuri pritaikyta prie klientų poreikių – efektyviausias kelias tiesiai į kliento širdį, tad jeigu reklamos pateikimas žurnalo tipu Jums yra tinkamas variantas – užsukote ten, kur reikia.

Žurnalų spausdinimas apima ir maketavimo darbus, tad jeigu turite informaciją, tačiau nemokate tinkamai jos pateikti – kreipkitės į mus. Atliksime visus darbus už Jus! Kaina priklauso nuo kiekio ir sudėtingumo, tačiau esame lankstūs ir visada prisitaikome prie klientų poreikių. Mūsų spaustuvė įsikūrusi Vilniuje, tačiau paslaugas teikiame visos Lietuvos gyventojams, tad susisiekite ir kartu aptarsime, kaip per žurnalo prizmę pasiekti skaitytojų širdis!

 

Kiti mūsų gaminai:

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba