Spaustuvė Vilniuje

Spaudos darbai yra antras žingsnis, po maketavimo, teikiant kompleksuotas neadresuotos reklamos sklaidos paslaugas. Nuo to, kaip kokybiškai ir laikantis numatytų terminų bus atliktos spaudos paslaugos, priklauso ir galutinė mūsų paslaugos kokybė ir Jūsų reklaminės kampanijos efektyvumas.

Užsakydami spaustuvės darbus pas mus Jūs, sutaupysite ir laiko, ir pinigų, nes savo klientams taikome konkurencingas kainas ir Jums nereikės rūpintis, kad reklamos produktai – reklaminė medžiaga, skrajutės, bukletai ar kiti gaminiai būtų pagaminti laiku. Tuo pasirūpinsime mes.

 

Gaukite pasiūlymą spausdinimo paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Plačiau apie spaustuvės paslaugas

Mus nėra per mažų tiražų. Lygiai taip pat nėra ir per didelių tiražų. Priklausomai nuo to, kokio kiekio gaminių Jums reikia, parenkame spaudos būdą. Tačiau kokį būdą bepasirinktume, garantuojame nepriekaištingą gaminių spaudos kokybę. Ji labai svarbi, norint sudominti ir patraukti tikslinės auditorijos dėmesį. Tik kokybiškos spaudos dėka galime perteikti savo reklamos sumanymus, idėjas ir sužavėti žmones.

Mes teikiame ofsetinės, skaitmeninės, plačiaformatės ir šilkografinės spaudos paslaugas ant visų rūšių popieriaus. Ofsetinės spaudos būdu paprastai spaudžiami dideli spaudinių tiražai, skaičiuojami šimtais ir tūkstančiais vienetų. Maži tiražai spaudžiami skaitmeninės spaudos būdu. Tais atvejais, kai reikia itin didelių gabaritų spaudinių, naudojama plačiaformatė spauda. Šilkografinė spauda naudojama ypatingai kokybiškiems gaminiams, kai siekiama išskirtinumo ir individualumo.

Ruošdami maketus atsižvelgiame į tai kokia spauda jie bus spaudžiami ir tai yra dar viena priežastis, dėl ko verta rinktis visą mūsų paslaugų kompleksą. Dar maketavimo etape mes įvertinsime visas technines sąlygas, užtikrinsime sklandų Jūsų reklamos produktų gamybos procesą. Jums nereikės rūpintis, kaip įgyvendinti nestandartinius kūrybinius sumanymus.

Parinksime ne tik optimalų, sumanymą ir Jūsų poreikius atitinkantį spaudos būdą, bet ir padėsime iš didžiulio asortimento išsirinkti tinkamą popierių.

Mes spausdiname visą dažniausiai naudojamų spaudinių reklamai asortimentą – atvirukus, brošiūras, bukletus, lankstinukus, kalendorius, katalogus, lipdukus, plakatus ir kitus gaminius.

Patikėkite savo spaudinių gamybą mums, nes mes tai darome profesionaliai ir su meile.
 

Plačiau apie spaudos paslaugas ir būdus:

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda