Skrajučių gamyba

Siūlome skrajučių gamybos paslaugas, kurios skirtos informacijos skleidimui, savo verslo ar veiklos pristatymui, akcijoms, nuolaidoms, naujų gaminių pristatymui. Skrajutės - universaliausia ir bene dažniausiai pasirenkama reklamos strategija, kuri pasiteisina jau ne vieną dešimtmetį.

Reklaminė skrajutė bus funkcionali, jeigu ji bus estetiškai patraukli, jeigu joje pateikiama informacija bus naudinga ir aktuali žmogui. Apgalvota, konkreti ir akiai maloni skrajutė – viena efektyviausių reklamos galimybių galinti padėti informuoti visuomenę apie akcijas, nuolaidas, renginius, padėti užsitikrinti gerą reputaciją bei skatinti vardo žinomumą.

Skrajučių gamyba – atsakingas darbas, tad palikite jį tiems, kurie puikiai išmano specifiką ir gali pasiūlyti aukščiausios klasės reklamos gaminį pagal kiekvieno kliento poreikius.

 

Gaukite pasiūlymą skrajučių gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Pirmasis žingsnis – idėjos aptarimas

Kiekvienas verslas, renginys ar bet kokia kita idėja turi nematomą sluoksnį, kurį geriausiai perteikia ir kurį atskleisti gebą tik profesionalai išsiugdę šeštąjį pojūtį. Išsakykite savo idėjas, atskleiskite savo emocijas bei papasakokite savo idėją. Maketuotojas visas Jūsų mintis ir žodžius perteiks kompiuteryje, o vėliau ant popieriaus. Maketavimas – tai tinkamas šriftas, spalva, popierius ir kitos smulkmenos, kurios Jums gali atrodyti visiškai nesvarbios, o iš tiesų gali nulemti skrajutės sėkmę. Kuo daugiau detalių bus apgalvota – tuo didesnė tikimybė, kad skrajutės parduos, pakvies, tinkamai pasiūlys ir taps impulsu daugiau domėtis Jūsų veikla.
 

Antrasis žingsnis – skrajučių gamyba

Reklaminė spauda reikalauja kokybišku priemonių, atsakingumo bei detalumo, o būtent visa tai mes galime Jums pasiūlyti. Kaina – prieinama, o Vilnius tikrai ne vienintelis miestas, kur galite mūsų sukurtas skrajutes platinti. Spausdinimas atliekamas ne tik konkurencingomis kainomis, tačiau taip pat ir greitai bei kokybiškai. „Avaneta“ teikia skrajučių gaminimo paslaugas nuo A iki Ž, tad Jums nereikės niekuo rūpintis, beliks laukti teigiamų rezultatų. Suteikiame ir labai išsamias konsultacijas, kurios gali padėti apsispręsti dėl konkrečios skrajutės. Mūsų tikslas, kad klientas liktų visapusiškai patenkintas paslaugomis, tad deriname smulkmenas tol, kol galiausiai rezultatas pranoksta lūkesčius.
 

Galiausiai – skrajučių platinimas

Juo taip pat pasirūpinsime mes. Skrajučių gamyba – pusė sėkmingo darbo, kadangi platinimas taip pat reikšmingas darbas. Labai svarbu, kad sukurta skrajutė pasiekti tikslinį vartotoją, kuris tikrai peržiūrėtų spaudoje surašytą informaciją. Visgi, grįšime prie to, kad ryški, matoma ir unikali skrajutė visada patrauks dėmesį ir bus perskaityta. Skrajutes platiname ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tačiau ir už jų ribų, tad jeigu turite specifinių pageidavimų – būtinai susisiekite ir aptarsime detales.

Viena skrajutė – 100 jos panaudojimo galimybių. Mūsų paslaugos – kiekvienam, kuris nebijo į paprasčiausią nedidelį popieriaus lapelį pasižiūrėti visiškai kitu kampu ir priimti drąsius reklamos sprendimus. Svarbus ne tik didelis ir reguliarius skrajučių kiekių dalinimas, tačiau ir tai, kad viena skrajutė turi galią padaryti didelę įtaką. Tik tokiu atveju reikia tinkamos ir apgalvotos skrajutės.

 

Kiti mūsų gaminai:

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba

 

Spaudos būdai

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda