Skaitmeninė spauda

Kas yra skaitmeninė spauda? Skaitmeninė spauda – modernus spausdinimas dažniausiai atliekamas naudojant lazerines priemones. Tai – greitas, inovatyvus ir profesionalus spausdinimo būdas, kuris padeda per trumpą laiko tarpą atspausdinti didelį kiekį spaudos gaminių. Teikiame skaitmeninės spaudos paslaugas, kad reklama, kuri bus spausdinama, maksimaliai pasiektų vartotojų širdis.

Kai reikia profesionalumo – turite kreiptis į profesionalus!

 

Gaukite pasiūlymą skaitmeninės spaudos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Ką galima atspausdinti šiuo būdu?

  Brošiūros.

  Plakatai.

  Lankstinukai.

  Skrajutės.

  Bukletai.

  Vizitinės kortelės.

  Lipdukai

Skaitmeninės spaudos galimybės yra labai plačios, tad dėl kiekvieno individualaus atvejo siūlome susisiekti. Aptarsime, įvertinsite detales, apgalvosime, kokia idėja galėtų būt geriausia konkrečiai Jūsų atveju. Kokybiška technologija padės pagaminti nemažą kiekį (dažniausiai užsisakoma iki 500 vnt.) spaudos gaminių, kurie atrodys profesionaliai ir tuo pačiu informatyviai.

 

Ant ko gali būti spausdinama skaitmeninė spauda?

  Skaitmeninė spauda gali būti spausdinama ant medžiagos.

  Skaitmeninė spauda gali būti spausdinama ant audinio.

  Skaitmeninė spauda gali būti spausdinama ant tekstilės.

  Skaitmeninė spauda gali būti spausdinama ant dekoratyvinio popieriaus.

  Skaitmeninė spauda gali būti spausdinama ant lipdukų.

  Ir kitų medžiagų, tad norėdami gauti tikslią informaciją – prašome susisiekti.

 

Skaitmeninė spauda „Avanetoje“

Skaitmeninės spaudos galimybės yra labai plačios, tad kiekvienas, kuris turi gerą idėją ir nori, jog ji būtų realizuota – turėtų susisiekti su mūsų komanda. Mes ne tik teikiame skaitmeninio spausdinimo galimybes, tačiau taip pat ir maketuojame, padedame kliento poreikius paversti realybe. Reklama bus efektyvi tik tokiu atveju, jeigu pavyks surasti strategiją, kuri padės pasiekti klientą. Tinkamai suderintos spalvos bei atspalviai, tinkamai pasirinktas raštas ir apgalvota informacija, kuri bus pateikiama – galimybė užsitrinti, kad pasirinktas skaitmeninės spaudos gaminys pasieks maksimalią naudą. Juolab, mes teikiame ne tik maketavimo ir gaminimo, tačiau taip pat ir platinimo paslaugas. Ne tik Vilniuje, tačiau ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kaip kad Kaunas, Panevėžys, Šiauliai ir Marijampolė.

Skaitmeninė spauda – modernus būdas pasiekti savo klientą. Svarbiausia pasirinkti tinkamiausią kelią ir tikslingai juo judėti. Dėl detalesnės informacijos, kuri yra susijusi su skaitmenine spauda – prašome susisiekti individualiai. Aptarsime detales, suderinsime smulkmenas ir užtikrinsime, kad gautas spaudos gaminys pranoks Jūsų poreikius!
 

Plačiau apie kitus spaudos būdus:

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda