Šilkografinė spauda

Šilkografija – vienas seniausių spaudos būdų, kuris atliekamas dažus ant medžiagos pernešant specialiais siūlų tinklais. Šilkografinė spauda – seniai naudojamas ir labai mėgstamas spaudos būdas, kurį renkasi pasiilgę natūralumo, kokybės bei estetikos. Teikiame šilkografinės spaudos paslaugas, kurios padės realizuoti beveik bet kokias Jūsų idėjas. Kas ta šilkografinė spauda? Tai galimybė net ir paprasčiausią reklamą paversti meno kūriniu.

 

Gaukite pasiūlymą šilkografinės spaudos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Ką galima atspausdinti šiuo būdu?

  Brošiūros.

  Plakatai.

  Lankstinukai.

  Skrajutės.

  Bukletai.

  Vizitinės kortelės.

  Lipdukai

 

Šilkografinė spauda: privalumai

Šilkografinė spauda – vienas dažniausiai pasirenkamų spaudos būdų leidžiančių išgauti itin aukštos kokybės rezultatą neinvestavus labai didelių pinigų. Lyginant su kitomis spausdinimo alternatyvomis, šilkografinė spauda pasižymi šiais privalumais:

  Spaudos technologijos padeda pasiekti itin aukštą kokybę ir labai puikią vaizdo raišką.

  Suteikiama galimybė pasirinkti itin plačią ir įvairiapusę spalvų paletės alternatyvą, tad Jūsų pasirinktos spaudos gaminys bu unikalus ir savo estetika patrauks akį.

  Naudojant šilkografinę spaudą išgaunamas reljefinis vaizdas, kuris reklaminiam gaminiui suteikia dar daugiau išskirtinumo bei unikalumo. Spausdinant didelius kiekius – šilkografinė spauda palyginus su gaunama kokybe – pigus pasirinkimas.

  Greitas paruošimas ir efektyvus spausdinimas užtikrina, kad klientas efektyviai gaus tinkamiausią spaudos gaminį.

Jeigu turite papildomų klausimų, kurie yra susiję su šilkografine spauda – siūlome susisiekti ir atsakius į visus klausimus aptarsime, koks spausdinimo būdas konkrečiai labiausiai tinka Jūsų atveju.

 

Šilkografinė spauda „Avanetoje“

Šilkografinė spauda – puikus pasirinkimas priimtinomis kainomis. Paslaugas suteikiame ne tik Vilniuje, tačiau ir visoje Lietuvoje. Siūlome maketavimo darbus taip pat palikti profesionalams, kurie yra pasiruošę Jūsų idėją paversti realybe ir patenkinti net ir pačius išrankiausius poreikius. Kiekviena reklama yra individuali, kadangi kiekviena verslo idėja yra unikali. Labai svarbu surasti tinkamiausią kelią, kuris gali užtikrinti, kad reklamos strategija pasieks pačią kliento širdį ir užtikrins, kad rezultatas pranoks lūkesčius. Taip pat teikiame ir spaudos platinimo darbus, tad pamirškite rūpesčius, kadangi mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Jeigu turite klausimų, pageidavimų, patarimų bei kritikos – būtinai susisiekite. Klientų nuomonė mums yra labai svarbi ir tai vienintelis garantas, kad pavyks gauti našiausius rezultatus bei maksimaliai pasiekti geriausią tikslą.

 

Plačiau apie spaudos paslaugas ir būdus:

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda