Plakatų gamyba

Plakatas – lengviausia ir greičiausia informacijos perdavimo forma. Gaminame plakatus pagal kiekvieno kliento poreikius, tačiau greta to teikiame ir profesionalias konsultacijas, kurios padeda sukurti pastebimus, unikalius ir informatyvius plakatus. Plakatų spausdinimas – mūsų niša, tad jeigu Jums reikalingas šis reklaminis gaminys – susisiekite.

 

Gaukite pasiūlymą plakatų gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Plakatų panaudojimo galimybės

Plakatai jau ne vieną dešimtmetį yra populiari reklamos galimybė. Juos galima kabinti tiek lauke, tiek patalpose, tad universalumas praplečia jų panaudojimo galimybes. Plakatai pasirenkami kaip priemonė informuoti apie ateinantį renginį, apie pasiūlymus, skleisti kokią nors socialinę žinutę, kuri turėtų skatinti susimąstyti. Plakatų spausdinimas – pagal kiekvieno kliento poreikius, tad apsispręskite arba kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime pasirinkti, kokio dydžio, formos ir spalvų plakatas labiausiai tinka Jūsų atveju.

Plakatai gali būti labai įvairių dydžių, tačiau praktikoje dažniausiai pasirenkami dideli, kadangi jie patraukia dėmesį, yra pastebimi ir matomi, o tai padeda efektyviau perduoti žinutę. Geras plakatas pasižymi minimalizmu ir aiškia žinute. Per didelis informacijos kiekis blaškys, retas sustos perskaityti smulkmenų, tad pasitikėkite mūsų maketuotojų idėjomis – gaukite geriausią rezultatą.

 

Plakatas – geriausia reklama?

Lyginant su kitomis spaudos alternatyvomis – plakatai labai mėgstami, kadangi jie lengvai pastebimi. Didelis šriftas ir ryškios spalvos – plakato pagrindas, tad juos lengva pastebėti net ir sunkiai matomoje vietoje. Tiesa, jeigu norite, kad Jūsų plakatas išsiskirtų iš visų kitų ir atkreiptų visuomenės dėmesį – tokiu atveju reikia nebijoti drąsių ir akį traukiančių sprendinį. Mūsų teikiama plakatų gamyba – pagal kiekvieno kliento poreikius, tad susisiekite ir kartu surasime tinkamiausią sprendimą. Kaina aptariama konsultacijos metu. Plakatų spausdinimas – greitas būdas gauti efektyviausią reklamos galimybę, kuri padės skleisti žinutę, informuoti, kelti savo reputaciją.

Mūsų gaminami plakatai spausdinami ant kokybiško popieriaus, kuris užtikrina ne tik estetiškumą, tačiau taip pat ir tvirtumą. Ypač tokiu atveju, kai nusprendėte plakatus kabinti lauko erdvėse. Aplinkos dirgikliai tiesiogiai veikia spaudos gaminius, tad būtina rinktis plakatus spausdinamus ant kokybiško popieriaus. Būtent tai mes galime suteikti, tad norėdami susižinoti daugiau smulkmenų – susisiekite individualiai.

 

Kiti mūsų gaminai:

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba

 

Spaudos būdai

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda