Plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda - inovatyvus spaudos gaminių išgavimo būdas, kuris padeda pasiekti itin aukštos kokybės gaminius greitai ir už prieinamą kainą. Plačiaformatė spauda – kasdieninis mūsų darbas, tad esame patyrę šios sferos žinovai galintys užtikrinti, kad spaudos galimybės pranoks Jūsų poreikius. Plačiaformatė spauda labai plačiai naudojama reklamoje, kadangi padeda pagaminti labai kokybiškus, tvirtus bei estetiškai patraukius gaminius.

 

Gaukite pasiūlymą plačiaformatės spaudos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Ką galima atspausdinti šiuo būdu?

  Plakatai.

  Lankstinukai.

  Skrajutės.

  Tentai.

  Bukletai.

  Informacinės lentelės.

  Atvirukai.

  Vizitinės kortelės.

  Lipdukai

 

Plačiaformatė spauda: privalumai

Moderni technologija padeda pasiekti ypač aukštos kokybės spaudos gaminius, kurie yra tvirti, atrodo estetiškai, puikiai tinka reklaminiams gaminiams, kadangi patraukia akį. Plačiaformatė spauda kartais gali būti pavadinama ir skaitmenine, kadangi abi spaudos būdai veikia naudojant lazerines technologijas.

  Ilgaamžiai dažai garantuoja kokybę, tad šis spaudos būdas puikiai tinka ir lauko reklamoms.

  Modernios technologijos padeda efektyviai atspausdinti didelius kiekius reklamos gaminių.

  Maža kaina leidžia pasinaudoti efektyvia reklamos galimybe.

  Spauda gali būti spausdinama ir ant popieriaus, ir ant tento, ir ant medžiagos. Tai atveria galimybes sukurti išskirtinę ir akį traukiančią reklamą, kuri padės pranokti išsikeltus tikslus.

  Didelis formato dydis leidžia būti matomu.

Taigi, kas tas plačiaformatis spaudos būdas? Tai galimybė atspausdinti dideles reklamas puikiai tinkančias ne tik vidiniam, tačiau ir išoriniams naudojimui. Gera reklama yra ta, kuri matoma, aiški ir suprantama, tad pasitaręs su mūsų maketuotojais pasirinkite tokią reklamos galimybę, kuri padės pasiekti puikių rezultatų. Spausdinimo metu naudojami labai aukštos kokybė, bekvapiai dažai, kurie garantuoja, jog aplinkos dirgikliai nepaveiks reklamos išvaizdos.

 

Plačiaformatė spauda „Avanetoje“

Mūsų tikslas, kad kliento poreikiai būtų maksimaliai patenkinti. Esame įsikūrę Vilniuje, tačiau paslaugas teikiame tikrai ne tik vilniečiams. Atspausdinsime ir pristatysime gaminius iki Jums reikalingos vietos. Juolab, jeigu Jums reikalingos skrajutės – esame pasiruošę pasirūpinti ir jų platinimu, kad klientui netektų dėl nieko rūpintis ir visi darbai būtų atlikti už jį. Mūsų komandoje dirba tik kompetentingi darbuotojai, kurie ne tik darbus atliks puikiai, tačiau taip pat ir atsakys į visus iškilusius klausimus bei pateiks pasiūlymus, kurie padės gauti dar geresnius ir dar didesnį efektą padėsiančius pasiekti gaminius.

 

Plačiau apie kitus spaudos būdus:

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda