Ofsetinė spauda

Ofsetinė arba plokščiaspaudė spauda – vienas populiariausių spaudos būdų. Komercinės spaustuvės negalėtų įsivaizduoti savo kasdienybės be ofsetinės spaudos, tad dėl estetikos, tvirtumo bei funkcionalumo – šis pasirinkimas yra vienas geriausių skirtingo tipo spaudos darbams. Ofsetinė spauda išsiskiria tuo, kad spausdinamieji bei tarpiniai elementai yra vienoje plokštumoje, o tai ir lėmė plokščiaspaudės pavadinimą. Mes teikiame labai skirtingas ofsetinės spaudos paslaugas, tad net jeigu turite ir specifinių poreikių – susisiekite, aptarsime detales.

Ofsetinis spausdinimo būdas puikiai tinka skirtingo pobūdžio spaudos gaminiams.

 

Gaukite pasiūlymą ofsetinės spaudos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Ką galima atspausdinti šiuo būdu?

  Puikiai tinka kalendoriams spausdinti.

  Brošiūroms, banknotams, atvirukams, bukletams ir kitiems nedideliems spaudiniams spausdinti.

  Reklaminėms skrajutėms, lankstinukams, plakatams spausdinti.

  Žurnalams, knygoms, leidiniams spausdinti.

Ofsetinės spaudos galimybės yra labai plačios, tad kiekvieno poreikiai nesunkiai realizuojami. Svarbiausia, kad turintieji idėją kreiptųsi į mūsų maketuotojus, kurie pagal kiekvieno kliento norus sumaketuos tokį šabloną, o vėliau atspausdins ir visą gaminį, kuris pilnai patenkins poreikius.

 

Ofsetinės spaudos privalumai

Jeigu norite itin kokybiško vaizdo – tokiu atveju šis spaudos išgavimo būdas yra tinkamiausias, kadangi ofsetinės spaudos spausdinimo metodika užtikrina geriausią rezultatą. Jeigu ieškote itin aukštos kokybės spaudinio, kuris tiesiog atrodyti gyvas, o spalvos būtų ryškios – tokiu atveju šis spaudos išgavimo būdas yra pats tinkamiausias.

Šis spausdinimo būdas yra gana greitas, tad leidžia per trumpą laiko tarpą pagaminti didelį kiekį spaudinių. Tai labai aktualu tiems, kurie užsisako skrajutes arba lankstinukus. Pagaminti tūkstančius skrajučių, atrodo, reikia laiko. Tačiau tik ne tuomet, kai naudojamos modernios technologijos ir pasirenkama ofsetinė spauda. Darbai bus atlikti greitai, kokybiškai ir pranoks Jūsų poreikius.

Dar vienas didelis šios spaudos privalumas yra tai, kad pagal poreikius galima koreguoti dažų kiekį, o tai leidžia maksimaliai išgauti aukščiausios kokybės ir estetiškai patraukliausius spaudos gaminius. Keičiant spalvos tankiui tuo pačiu gaunamas ir išskirtinis, net vienetinis spalvos atspalvis.

Kas ta ofsetinė spauda? Tai greitas, patogus ir efektyvus būdas gaminti didelius kiekius spaudinių išlaikant estetiką bei kokybę. Kad ir kokio tipo gaminiai bus spausdinami – labai svarbu turėti gerą maketą, kuris leis nustebinti klientus, kurie gaus gaminį. Jeigu neturite maketo ir jokios idėjos kaip Jūsų pasiūlymas gali būti perteikiamas skrajutėje ar bet kokiame kitame gaminyje – tokiu atveju kreipkitės į mūsų profesionalus, kurie yra pasiruošę sukurti tobulą gaminį tobulai reklaminei kampanijai.

 

Ofsetinė spauda „Avanetoje“

Siūlome itin aukštos kokybės ofsetinės spaudos gaminius kiekvienam, kuris nori, kad jo užsakytos reklamos galimybės pranoktų poreikius. Paslaugas suteikiame Vilniuje, tiksliau, būtent čia atliekame kokybiškus spausdinimo darbus. Visgi, mūsų paslaugas galite užsisakyti ir internetu, tad gerbiame Jūsų laiką ir suderinus smulkmenas skubiai pateiksime kokybišką rezultatą. Tiesa, teikiame ne tik maketavimo bei spausdinimo, tačiau taip pat ir platinimo paslaugas. Jeigu norite, kad viskuo būtų pasirūpinta už Jus – kreipkitės į mus! Paslaugų kaina varijuoja priklausomai nuo kiekvieno kliento poreikių. Tai reiškia, kad tiksliai žinodami ko Jums reikia, kokio gaminio tikitės, kokio kiekio ir ar ofsetinė spauda Jums yra tinkamas pasirinkimas – sulauksite ir preliminarių kainoraščių, kurie leis įvertinti galimybes. Nepamirškite, kad kuo didesnį kiekį užsisakysite – tuo pigiau pavyks jį gauti, tad įvertinkite savo reklamos sklidimo mastus ir tegul spauda pasiekia tikslinį klientą.

 

Plačiau apie kitus spaudos būdus:

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda