Maketavimo paslaugos

Maketavimo paslaugos yra vienas iš pagrindinių mūsų, kaip neadresuotos reklaminės medžiagos platintojų privalumas, nes būtent nuo maketavimo paslaugų prasideda kampanijos sėkmė. Savo klientams taikome nuolaidas, todėl Jums galime pasiūlyti konkurencingą maketavimo darbų kainą. Ši paslauga ypač naudinga tiems, kurie neturi reklamos agentūros ar savo dizainerio. Mūsų darbai išsiskiria originalumu ir kokybe.

Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose bendradarbiaujame su profesionaliais grafikos dizaineriais, kurie kuria maketus ir paruošia juos spaudai.


Gaukite pasiūlymą maketavimo paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040


Nuo ko prasideda maketavimo darbai?

Maketuojame pagal Jūsų turimą firminį stilių, kad būtų išlaikytas vieningas reklamuojamų produktų ar paslaugų įvaizdis, matomas skirtinguose informacijos kanaluose – interneto svetainėje, reklaminiuose plakatuose, skelbimuose ir visoje spausdinamoje reklaminėje medžiagoje. Jei reikia, galime pasiūlyti profesionalias firminio stiliaus kūrimo paslaugas.

Pirmiausiai prašome Jūsų pateikti savo stiliaus knygą, logotipą, trumpai suformuluotą reklaminės kampanijos, kurios metu bus dalinama neadresuota reklaminė medžiaga tikslinėms auditorijoms, pagrindinę žinią, jei turite – tekstą, vaizdinę medžiagą – nuotraukas, grafikus, grafinius elementus ir pan. Priklausomai nuo reklamuojamo produkto ar paslaugos, pasiūlome reklaminės medžiagos formą ir keletą dizaino variantų. Jei neturite nė vieno iš čia išvardintų elementų, padėsime juos susikurti. Svarbiausia, ką būtinai turite mums pateikti - trumpai suformuluotą pagrindinę žinią, kurią norite pranešti savo tikslinei auditorijai.

Teikiame visų rūšių spausdintinės medžiagos maketavimo paslaugas – nuo skrajučių, lankstinukų, bukletų, atvirukų, pakabukų, vokų iki žurnalų ir katalogų.

Yra keletas taisyklių, kurių verta paisyti, rengiant neadresuotą reklaminę medžiagą. Visų pirma informacija, kurią norite perduoti, turi būti aktuali ir naudinga tikslinei auditorijai. Pavyzdžiui pranešimas apie nuolaidų akcijas prekėms. Tokiu atveju rekomenduojame naudoti kokybiškas, profesionalais nuotraukas, kurios traukia dėmesį, kokybišką popierių ir gerą, spalvotą ofsetinę ar skaitmeninę spaudą, priklausomai nuo tiražo. Šio žanro reklaminė medžiaga turi būti stilinga, lakoniška, maketai neperkrauti, kad žmogus per keletą akimirkų galėtų suvokti jos tvarką, logiką, susirasti tai, kas jį domina.

Jei norite, kad Jūsų neadresuotos skrajutės, lankstinukai ir bukletai sudomintų žmones ir patrauktų jų dėmesį, verta žinoti dar vieną tiesą: reklaminė medžiaga turi būti įdomi ir originali. Paėmęs į rankas spaudinį, kurio nesitikėjo, žmogus per kelias sekundes apsisprendžia, ar skaityti jį toliau. Taigi mes turime akimirksniu sudominti žmogų, dėl kurio dėmesio kaip įmanydami rungiasi daugybė prekių ir paslaugų per daugybę komunikacijos kanalų – spaudą, televiziją, radiją, internetą. Patikėkite maketavimo paslaugas mums, nes mes kuriame maketus, kurie traukia dėmesį.


Sumaketuosime ir paruošime šiuos gaminius:


Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba


 

Spaudos būdai


Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda