Lipdukų gamyba

Siūlome profesionalias lipdukų gamybos paslaugas tiems, kurie nori reklamą padaryti dar funkcionalesne ir dar plačiau panaudojama. Lipdukai – nesenstanti klasika, kuri kaip reklamos priemonė pasirenkama labai dažnai, kadangi padeda pasiekti tikslinį vartotoją.

Mes siūlome labai platų skirtingų lipdukų gamybos pasirinkimas, kad pagal Jūsų poreikius galėtume pasiūlyti geriausiai poreikius tenkinančius gaminius.

 

Gaukite pasiūlymą lipdukų gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Siūlomas šis reklaminių lipdukų spausdinimas:

  Reklaminiai lipdukai;

  Lipdukai ant sienos;

  Nuorodų lipdukai;

  Informaciniai ženklų lipdukai;

  Lipdukai su norimu logotipu;

  Lipdukai ant transporto priemonių (automobiliams);

  Skaidrūs ir kitokie lipdukai interjerui;

  Magnetiniai lipdukai.

Dėl specifinių pageidavimų prašome susisiekti individualiai. Kartu surasime tinkamiausią reklamos pateikimo būdą. Mes siūlome tiek maketavimo, tiek spausdinimo darbus, tad Jūsų lipdukais bus pasirūpinta nuo A iki Ž.

 

Lipdukų gamybos procesas:

IDĖJOS APTARIMAS. Gera reklama turi mokėti paraduoti ir įsiūlyti save, tad lipdukai negali būti daromi neapgalvotai, neįvertinus, kaip jie galėtų atnešti kuo didesnę naudą. Kadangi reklama yra mūsų kasdienybė – siūlome susisiekti ir kartu aptarus reklamos poreikius pasiūlysime ir tinkamiausią spaudos gaminį. Galbūt lipdukai nėra pats geriausias ir labiausiai Jums tinkamas pasirinkimas?

MAKETAVIMAS. Jeigu jūsų lipdukų maketas dar nėra paruoštas – tokiu atveju siūlome darbus palikti mūsų maketuotojams, kurie yra pasiruošę suteikti kokybiškas paslaugas ir sumaketuoti gaminius taip, kad rezultatas patenkintų Jūsų poreikius. Mūsų specialistai ne tik moka naudotis programomis, tačiau puikiai supranta reklamos galimybes ir vartotojo psichologiją.

SPAUSDINIMAS. Spausdinimo darbus Vilniuje atliekame naudojant tik pačią kokybiškiausią medžiagą ir pačias geriausias priemones, kurios padeda išgauti itin aukštos kokybės lipdukus. Užsakymus priimame ne tik sostinėje, tačiau ir internetu. Pagal Jūsų poreikius lipdukai gali būti pristatyti nurodytu adresu. Kuo didesnis kiekis – tuo pigiau komplektas kainuos, juolab, mūsų paslaugos – konkurencinga kaina.

PLATINIMAS. Lipdukų gamyba neatsiejama ir nuo platinimo darbų, kuriuos taip pat siūlome. Suprantame, kad platinimas yra toks pat atsakingas darbas kaip ir gaminimas, tad garantuojame, kad mūsų komanda dirbs nuoširdžiai, tikslingai ir apgalvotai.
 

Kodėl mes, kai pasirinkimas yra toks platus?

 Gaminame aukštos klasės lipdukus, kurie pilnai patenkina net ir pačių išrankiausių poreikius. Tinkama medžiaga – garantas, kad lipdukai bus tvirti ir ilgaamžiai.

 Darbus stengiamės atlikti kuo greičiau, kadangi puikiai suprantame, kad daugelis žmonių labai skuba greičiau pradėti vykdyti savo reklamos kampaniją. Susisiekite ir kartu suderinsime ne tik lipdukų stiliaus, tačiau ir laiko detales.

 Darbus suteikiame konkurencingomis kainomis. Jeigu radote kur pigiau – susiekite ir kartu surasime tinkamiausią kompromisą.

 Siūlome labai skirtingų reklaminių spaudos gaminių pasiūlymus, tad užsisakius didelį kiekį jums pritaikysime dideles nuolaidas.

Lipdukai – efektyvi reklamos galimybė, kuri leis parduoti, skleisti informaciją bei pasiūlyti tai, kas klientui labiausiai tinka.

 

Kiti mūsų gaminai:

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba

 

Spaudos būdai

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda