Lankstinukų gamyba

Lankstinukas – greitas, patogus, informatyvus ir naudingas būdas klientams pateikti informaciją apie Jūsų siūlomas paslaugas. Mūsų siūloma lankstinukų gamyba apima konsultaciją, maketavimą, spausdinimą bei platinimą. Viską padarysime už jus!

 

Gaukite pasiūlymą lankstinukų gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Koks lankstinukas yra „geras“?

Pradėję galvoti apie lankstinuką, kuris geba geriausiai perteikti Jūsų verslo idėją – susidursite su daug klausimų. Koks lankstinukas tikrai yra geras ir kaip jame pateikti visą reikalingą informaciją, kad jis būtų naudingas, tačiau neperkrautas? Lankstinukų gamyba pirmiausia prasideda nuo idėjos – ką tiksliai norima pasakyti. Kiekvienas verslas, kiekviena veikla - skleidžia ir kitokią žinutę, tad lankstinukas yra efektyvi priemonė, tai žinutei perduoti. Žinoma, reikia apgalvoti, kas geriausiai reprezentuoja Jūsų veiklą ir kas be žodžių gali pasakyti, kokia ji yra naudinga?

Teikiame ir maketavimo paslaugas, kurias atlieka geriausi savo srities profesionalai galintis užtikrinti, kad apgalvos kiekvieną detalę, kuri gali lemti tinkamiausią lankstinuko kūrimo strategiją. Apgalvojamos spalvos, formos, dydis, naudojamas popierius, šriftas ir daugelis kitų smulkmenų. Visos detalės kuria visumą, kuri ir galiausiai lemia lankstinuko gebėjimą pasiekti tikslinės auditorijos širdis.

 

Kai mažiau yra daugiau

Lankstinukų gamyba yra apibrėžiama viena pagrindine taisykle – mažiau gali būti daugiau. Daugelis verslininkų nori lankstinuke sutalpinti kuo didesnį kiekį informacijos, kad peržiūrėjus kelis lapelius jau būtų galima tiksliai susidaryti nuomonę apie tam tikro verslo galimybes ir naudą. Visgi, kartais mažesnis kiekis informacijos veikia tinkamiau, kadangi labai perkrauti lankstinukai dažnai nesulaukia reikalingo dėmesio, atrodo nuobodūs. Geras lankstinukas – patraukia dėmesį vos tik į jį pažvelgus, tad mes siūlome žaisti spalvomis, naudoti nuotraukas ir atsiriboti nuo labai didelio teksto kiekio. Svarbiausia pasirinkti tinkamus žodžius. Kartas vienas sakinys yra naudingesnis nei visa pastraipa.

 

Greitas lankstinukų spausdinimas. Kodėl mes?

  Užtikriname visą lankstinuko gaminimą procesą nuo idėjos iki platinimo. Klientui nereikia dėl nieko rūpintis.

  Paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis. Kuo daugiau vienetų užsakysite – tuo paslaugos bus pigesnės.

  Mūsų komandoje dirba profesionalai, kurie nuolatos mokosi, kad galėtų pasiekti geresnį rezultatą.

  Spausdinimui naudojamos kokybiškos priemonės, kurios užtikrina, kad lankstinukai bus tvirti, ryškūs ir malonūs rankoms bei akims.

  Gaminame skirtingų dydžių, formų, spalvų lankstinukus, kad kiekvieno kliento poreikiai būtų patenkinti.

Geras lankstinukas gali pasakyti daugiau nei ilga kalba. Tai bene pati populiariausia reklamos rūšis, kuri buvo pasirenkama ir prieš 20 metų ir yra pasirenkama dabar. Ši reklamos galimybė nugalėjo TV, radiją bei internetą. Tad ir kaip keičiasi pasaulis – rinkitės patikimą ir patvirtintą reklamos būdą, kuris padeda pasiekti efektyvius rezultatus. Dažnai geriausi dalykai yra patys paprasčiausi, tad norėdami informuoti klientus apie savo pasiūlymus ir veiklą – pasiekite juos naudodamiesi lankstinuku.

 

Kiti mūsų gaminai:

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba

 

Spaudos būdai

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda