Kalendorių gamyba

Dienos bėga greitai, tad norėdami Jums padėti nuo jų neatsilikti – siūlome kalendorių gamybos paslaugas. Kalendorių gamyba – mūsų kasdienybė, tad kiekvieną kartą gavę unikalų, neįprastą ir gal net kiek sunkią užduotį – džiaugiamės, kad galime sutelkti savo jėgas jai įvykdyti. Gaminame labai skirtingus kalendorius: su logotipais, be jų, stalinius, kabinamus, firminius... Jūsų poreikius patenkinsime pigiai, greitai ir paprastai. Svarbiausia, kad greta spausdinimo darbų taip pat teikiame ir maketavimo paslaugas, tad pasirūpinsime viskuo nuo A iki Ž. Jums tereiks laukti, kol kokybiškas kalendorius bus pagamintas!

 

Gaukite pasiūlymą kalendorių gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Mes galime pagaminti šiuos kalendorius:

  Firminius sieninius kalendorius (su plėšomais mėnesių lapeliais).

  Kišeninius kalendoriukus.

  Sieninius foto kalendorius plakatus (pakabinamus, magnetinius, lipnius).

  Sieninius foto kalendorius su vartomais lapais.

  Pastatomus kalendorius (stovelius).

  Pastatomus kalendorius su vartomais lapais (staliniai kalendoriai)

  Stalo (planavimo) kalendorius.

  Darbo kalendorius.

  Ir visus kitus, tad susisiekite ir aptarsime, koks Jums reikalingas ir kaip jį pagaminti.

Kalendorių gamyba nuo idėjos link platinimo, jeigu pasirinkote gaminti nedidelius kalendoriukus, kurie taip pat yra puiki reklamos galimybė.

 

Sieniniai kalendoriai su plėšomais mėnesių lapeliais

Jeigu norite ne tik žinoti kokia šiandien diena, tačiau taip pat ir užsirašyti svarbius gyvenimo įvykius, tokiu atveju rekomenduojami sieniniai kalendoriai. Jie pagaminami pilnai pagal Jūsų poreikius pažymint ir pačias svarbiausias datas. Pavyzdžiui, jeigu kalendorius gaminamas įmonės darbuotojams – galima sužymėti datas, kurios yra skirtos būtent konkrečios įmonėms dienoms paminėti.

 

Kišeniniai kalendoriukai

Šie mini kalendoriukai galėtų būti pavadinami pačia geriausia ir viena patraukliausių reklamos rūšių. Paprasčiausiai, mini kalendoriukai tikrai reikalingi ir mėgstami, tad nieko keisto, kad juo išdalinus daugelis atsiranda piniginėse, kišenėse arba užrašų knygelėse. Kišeniniai kalendoriukai yra puiki reklamos galimybė, kuri padės supažindinti visuomenę su tam tikro verslo idėja arba veikla.

 

Sieniniai foto kalendoriai

Foto kalendoriai, kurie kabinami ant sienos, taip pat labai dažnai pasirenkami verslininkų, kurie nori, kad jų veiklos vardas būtų matomas kiekvieną dieną. Mūsų kalendorių gamyba apima ne tik spausdinimo, tačiau ir maketavimo darbus, tad jeigu turite konkrečią idėją, tačiau nežinote kaip iki galo ją būtų galima realizuoti – tokiu atveju rekomenduojama kreiptis į mūsų maketuotojus, kurie puikiai išmano smulkmenas, geba derinti spalvas, raštus ir visas kitas detales, kurios galiausiai padeda sukurti nuostabų kalendorių. Juk jame matomas vaizdas kabės ant sienos ištisus metus. Svarbu, kad jis būtų naudingas, informatyvus bei estetiškai patrauklus.

 

Sieniniai kalendoriai su vartomais lapeliais

Dar viena sieninių kalendorių alternatyva yra su vartomais lapeliais, tad tai suteikia galimybę pateikti kur kas daugiau vaizdų ir kur kas daugiau rašytinės informacijos nei kad kalendoriuje, kurį sudaro vienas lapas. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kokia bus kalendoriaus paskirtis ir kam jis bus platinamas. Visuomenei dažniausiai tinka paprasčiausi sieniniai kalendoriai. Tačiau verslo klientams, tikslinei auditorijai - turėtų būti pasirenkami kiek prabangesnės išvaizdos sieniniai kalendoriai, kurie vartosi. Kaina – nedidelė, o kuo didesnį kiekį užsisakysite – tuo pigiau viskas Jums kainuos.

 

Pastatomi kalendoriai

Pastatomi kalendoriai yra labai patrauklūs, kadangi jie neužima daug vietos, tačiau puikiai reprezentuoja, yra labai mėgstami. Juolab, jie labai paprastai susilanksto, tad dažniausia žmonėms dovanojami nelankstyti kalendoriai, taip taupant vietą ir patogumą. Suteikiame ir platinimo paslaugas, tad jeigu norite, kad pastatomi kalendoriai būtų išdalinami Vilniuje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – prašome susisiekti ir mes atliksite visus platinimo darbus už Jus.

 

Pastatomi kalendoriai su vartomais lapeliais

Panaši, tačiau, vėlgi, kiek modernesnė alternatyva yra pastatomi kalendoriai, kurie yra su vartomais lapeliais. Kiekviename lapelyje galima pateikti išskirtinę fotografiją bei išskirtinę informaciją, kuri padės kalendoriaus turėtoją susipažinti su tam tikra informacija. Tai labai gera reklamos priemonė, kadangi nors pats kalendorius yra gana nedidelis, puikiai atrodo rašomojo stalo kamputyje, tačiau išties jame galima pateikti labai daug informacijos. Tiesa, svarbiausia apgalvoti, kas klientui tikrai bus naudinga ir kad pats kalendorius neatrodytų tik kaip reklaminis gaminys. Tai reiškia, kad jis turi būti ir patogus, stilingas, elegantiškas. Mūsų maketuotojai padės sukurti tokį, kuris pranoks Jūsų poreikius.

 

Stalo kalendorius

Stalo kalendorius su plėšomais lapeliais – puikus įmonės reprezentacijos būdas, kadangi tokie kalendoriai labai mėgstami ir plačiai naudojami. Jie gana nedideli, todėl lengvi, puikiai telpa rankinėje. Dažniausiai tokius kalendorius puošia įmonės logotipas, informacija apie siūlomas paslaugas arba prekes.

 

Darbo kalendorius

Darbo kalendoriai anksčiau buvo gaminami tik įmonės darbuotojams, partneriams, tačiau šiuo metu vis dažniau kalbama apie tai, kad tai nuostabi reklamos galimybė. Paprasčiausiai darbo kalendorius naudoja visi, tad jeigu padovanosite – galite būti tikras, kad jis bus naudojamas. Svarbiausia apgalvoti stiliaus smulkmenas ir kitas detales, kurios garantuoja, kad darbo kalendorius galiausiai pilnai patenkins poreikius ir leis džiaugtis puikiai atrodančia bei stilinga reklamos priemone.

 

Siūlome labai platų bei skirtingą kalendorių pasirinkimą, tad tikslinga paieška užtikrina, kad galiausiai gautas rezultatas pranoks Jūsų poreikius.

 

Kalendorių gamyba atliekama keliais esminiais žingsneliais

Pirmiausia yra aptariama idėja. Kaip matote, siūlome tikrai labai platų kalendorių pasirinkimą ir kartais po pokalbio galime patarti, kad reikalingas vienas arba konkretus gaminys labiau atitinka kliento poreikius. Mūsų komandoje dirba profesionalai, kurie nori nuoširdžiai padėti klientui rasti patį tinkamiausią variantą. Sužinoję jo lūkesčius ir poreikius galime rekomenduoti ir tinkamiausią kalendorius tipą. Aptarus idėją toliau keliaujama link maketavimo darbų, kurie taip pat labai atsakingi ir kruopštūs. Mūsų komandoje dirba profesionalūs maketuotojai, kurie ne tik moka naudotis programomis,tačiau turi rinkodaros žinių. Jie žino, kaip reikia pasiekti klientą, kad jis pamatytų reklamą, tačiau ji jo neerzintų. Tai reiškia, kad labai atsakingai suderinamos spalvos ir atspalviai, raštas, emblema, logotipas ir kitos smulkmenos, kurios galiausiai visumoje leidžia džiaugtis išties labai puikiu ir funkcionaliu kalendoriumi.

Galiausiai atliekami spausdinimo darbai, kuriems naudojame pačias inovatyviausias ir kokybiškiausias priemones, taip pat, moderniausias technologijas, kurios garantuoja, jog kalendoriai bus tvirti, nesuplyš net ir juos gabenant iš vieno Lietuvos krašto į kitą. Atspausdinę taip pat galime pasiūlyti ir kalendorių platinimo paslaugas, kadangi kai kurie kalendoriai skirti visuomenei kaip efektyvi reklamos galimybė. Tokiu atveju galite būti ramūs, kad kalendoriai pasieks tuos žmones, kuriuos reikia. Viską padarysime už Jus, kad nereikėtų dėl nieko rūpintis. Mūsų tikslas, kad klientas gautų visapusiškai paruoštą, platinimui skirtą gaminį.

Mūsų tikslas pasirūpinti, kad pasirinkta reklama kalendoriaus pavidalu būtų išbaiga nuo pat pirmojo taško iki paskutinės raidės. Nes geriausia reklama yra ta, kuri ne tik informuoja, tačiau ir yra funkcionali.

 

Kiti mūsų gaminai:

 

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba

 

Spaudos būdai

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda