Skrajučių platintojo darbas

Skrajučių platintojai – tai tie žmonės, kuriems tenka didžiausia atsakomybė už tai, kad reklaminė medžiaga pasiektų tikslinę auditoriją. Mums reikalingi sąžiningi, darbštūs ir atsakingi skrajučių platintojai nuolatiniam darbui. Siūlome geras darbo sąlygas, draugišką darbo atmosferą ir profesinę pagalbą, jei jos prireiktų. Reikalingi pareigingi, fiziškai aktyvūs žmonės, nes šioje veikloje reikia nemažai sumanumo ir jėgų.

Reklaminės medžiagos platinimas – tai savotiška senosios paštininko profesijos atmaina. Kaip ir kiekvienam darbui, taip ir paštininko, kažkas galbūt jaučia pašaukimą. Jis turi savo grožį, savo rutiną ir savo romantiką. Tik pastabi laiškanešio akis mato tą kasdienybės pusę, kurios dažniausiai nepastebime – tuos mažus gerai pažįstamo kiemo, gatvės ir miestelio pokyčius, kuriuos palieka laikas.

Turime visą būrį seniai dirbančių darbuotojų, kurie jį dirba su meile. Tačiau darbo krūviai yra nepastovūs, todėl mums visada reikalingos papildomi darbuotojai.

Didžiausia darbuotojų paklausa darbui yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Tačiau mes dirbame visoje Lietuvoje, taigi pretendentai ir iš atokiausių gyvenviečių yra laukiami.

Parašykite mums! El. Paštas: personalas@avaneta.lt