Bukletų gamyba

Bukletas – vienas dažniausiai pasirenkamų reklamos įrankių, kuris padeda skleisti informaciją apie tam tikro verslo bei veiklos pobūdį. Bukletų spausdinimas – galimybė tapti žinomesniu ir tuo pačiu susikurti tinkamą reputaciją. Siūlomas ne tik spausdinimas, tačiau ir maketavimas, tad jeigu norite idėją paversti sėkmingu bukletu – susisiekite ir kartu surasime tinkamiausią variantą.

 

Gaukite pasiūlymą bukletų gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Plačiau apie bukletų gamybą

Bukletų spausdinimas kartais maišomas su lankstinukais. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad bukletas yra perlenktas du kartus, dažnai atsiverčia trys skirtingos jo dalys. Tuo tarpu lankstinukas gali verstis net kelis kartus, atrodyti kaip knygelė. Koks skirtumas? Bukletai skirti sistemingos ir aiškios informacijos pateikimui, dažnai juose koncentruotai pateikiama informacija apie įmonę ir jos vykdomą veiklą.

Ši spauda – vienas efektyviausių reklamos būdų. Vilnius – vieta, kur gaminame ir spausdiname, tačiau platiname ne tik sostinėje, tad norėdami sužinoti kainą bei platinimo galimybes – prašome susisiekti individualiai.

 

Kiti mūsų gaminai:

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba

 

Spaudos būdai

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda