Brošiūrų gamyba

Brošiūra – nedidelis, susegtas gaminys turintis minkštą viršelį. Brošiūrų gamyba – mūsų kasdienybė, tad puikiai žinome ne tik kaip pagaminti kokybišką gaminį, tačiau suprantame, koks gaminys bus vertinamas ir pasiliks atmintyje.

 

Gaukite pasiūlymą brošiūrų gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Brošiūrų gamyba dažniausiai pasirenkama:

  Reklamai. Maketavimas – vienas svarbiausių darbų kuriant tinkamiausias brošiūras. Stengiamasi surasti balansą, kad reklama nebūtų akivaizdi, tačiau kad ji būtų pasiekiama.

 Akcijoms ir nuolaidoms. Šio tipo spauda dažnai pasirenkama norint informuoti apie akcijas ir nuolaidas. Tai vienas tinkamiausių reklamos būdų, kadangi visada pasiekia tikslinį klientą, o daugelis mūsų yra pratę peržiūrėti brošiūrose pateiktus pasiūlymus.

 Brošiūrų spausdinimas apima ir edukacinio tipo informacijos pateikimą. Ypač dažnai verslininkai leidžia informacinio tipo brošiūras. Tai, ir reklama, ir nauda vartotojui.

 Galiausiai, nedidelis susegtas gaminys gali būti naudojamas kaip renginio programa.

Brošiūros kaina varijuoja nuo Jūsų poreikių, tad prašome susisiekti individualiai dėl konsultacijos. Vilnius – vieta, kur gaminame, tačiau platinimo paslaugos suteikiamos visoje Lietuvoje.

 

Kiti mūsų gaminai:

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba

 

Spaudos būdai

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda