Atvirukų gamyba

Atvirukas – puikus būdas parodyti dėmesį mylimiems žmonėms, seniai matytiems giminaičiams, verslo partneriams bei draugams. Siūlome atvirukų gamybos bei spausdinimo paslaugas tiems, kurie pasiilgę šilumos vis dar renkasi spausdintus, o ne elektroninius atvirukus.

Atvirukų gamyba – profesionalo paslaugas suderintos su kliento poreikiais! Spaustuvė kliento idėjas pavers realybe.

 

Gaukite pasiūlymą atvirukų gamybos paslaugoms

Norėdami gauti pasiūlymą - PILDYKITE UŽKLAUSĄ arba kreipkitės telefonu: (8-694) 09040

 

Atvirukų gamyba – pagal kiekvieno poreikius

Gražiausi atvirukai, kurie padeda patraukti kliento dėmesį – unikalūs. Skirkite kuo daugiau dėmesio smulkmenoms, apgalvokite, kokios spalvos ir formos geriausiai perteikia Jūsų idėją. Atvirukų maketavimas atliekamas profesionalų, kuriems tai – kasdieninė duona, tad pagal kliento poreikius sukuriamas toks gaminys, kuris alsuoja nuostabiomis emocijomis bei jaukumu. Štai kalėdiniai atvirukai dažniausiai būna šaltesnių spalvų, dominuoja mėlyna ir balta. Žmonės vis dažniau prašo modernių atvirukų, kuriuose viskas būtų pateikta abstrakčiai. Pavasario švenčių metu, priešingai, pasirenkamos šiltos spalvos, kurios kvepia jaukumu bei emocija. Galiausiai, priklausomai nuo to, kam atvirukas yra siunčiamas – reikia apgalvoti ir dizainą. Siunčiant klientui reikia laikytis atstumo, tačiau taip pat padėti sukurti tarpusavio ryšį. Siunčiant reklaminius atvirukus reikia nepamiršti juose pateikti ir naudingą informaciją.

 

Atvirukų spausdinimas verslui

Atvirukų gamyba – mėgstamas pasirinkimas, kadangi jis tarsi yra tarpinis variantas tarp skrajutės, kurios tikslas reklamuoti ir dovanėlės, kuri sustiprina santykius. Verslininkas turi pats apsispręsti, kokį ryšį nori sukurti su klientu, juolab, kokį įvaizdį nori skleisti apie savo įmonę. Spauda gali būti labai įvairi, tad konsultacija su maketuotuoju dažniausiai sudėlioja visus taškus ant i.

Vienu atveju geriausiai tinka vienpusiai atvirukai, kadangi jie yra mažesni, dažnai juose užtenka pateikti pačią pagrindinę informaciją. Dvipusiai atvirukai yra asmeniškesni, gal net prabangesni, tad juos renkasi tie, kurie nori sukurti artimą ryšį su savo klientu: esamu arba būsimu. Kvietimų spausdinimas taip pat dažniausiai dvipusis, atsilenkiamas. Įdėjus tokį kvietimą į skoningą voką pavyks sukurti solidžios, gal net prabangios įmonės įvaizdį.

Atviruko kaina varijuoja priklausomai nuo kelių veiksnių, tad norėdami susižinoti kainoraščius – prašome susisiekti individualiai. Vilnius – tikrai ne vienintelis miestas, kur platiname pagamintus atvirukus. Svarbiausia atrasti savo tikslinę auditoriją ir mes visomis išgalėmis bandysime ją pasiekti
 

Kiti mūsų gaminai:

Atvirukų gamyba Brošiūrų gamyba Bukletų gamyba Kalendorių gamyba
Katalogų gamyba Lankstinukų gamyba Leidinių gamyba Lipdukų gamyba
Plakatų gamyba Skrajučių gamyba Žurnalų gamyba

 

Spaudos būdai

Ofsetinė spauda Plačiaformatė spauda Šilkografinė spauda Skaitmeninė spauda